FK CRVENA ZVEZDA Beograd:

Golmani:
         
(31)
Trkulja, Marko
21.06.1990.
Serbia
185cm / 77kg
06-2017
(95)
Rajkovic, Predrag
31.10.1995.
Serbia
191cm / 85kg
06-2016
 
   
Odbrana:
 
   
(14)
Pavicevic, Savo
11.12.1980.
Montenegro
187cm / 81kg
06-2015
(5)
Mijailovic, Nikola
15.02.1982.
Serbia
185cm / 75kg
-
(13)
Djordjevic, Predrag
30.06.1990.
Serbia
183cm / 74kg
-
(6)
Planic, Bogdan
19.01.1992.
Serbia
190cm / 83kg
-
(2)
Petkovic, Marko
03.09.1992.
Serbia
185cm / 77kg
06-2017
(15)
Antic, Nikola
04.01.1994.
Serbia
178cm / 75kg
-
(4)
Lazic, Darko
19.07.1994.
Serbia
185cm / 80kg
06-2016
(30)
Jovanovic, Vukasin
17.05.1996.
Serbia
188cm / 82kg
-
(34)
Stojanovic, Milos
18.01.1997.
Serbia
181cm / 69kg
06-2016
 
   
Sredina:
 
   
(11)
Pecnik, Nejc
03.01.1986.
Slovenia
189cm / 83kg
06-2015
(25)
Gogic, Goran
24.04.1986.
Serbia
194cm / 88kg
06-2016
(8)
Lazovic, Darko
15.09.1990.
Serbia
181cm / 74kg
06-2015
(44)
Gavric, Nenad
12.12.1991.
Serbia
176cm / 72kg
-
(55)
Kovacevic, Aleksandar
09.01.1992.
Serbia
175cm / 75kg
06-2017
(28)
Savicevic, Vukan
29.01.1994.
Serbia
180cm / 72kg
06-2017
(19)
Karaklajic, Nikola
05.02.1995.
Serbia
175cm / 68kg
06-2016
(10)
Avramovski, Daniel
20.02.1995.
Macedonia
187cm / 76kg
-
(45)
Jokic, Milan
21.03.1995.
Serbia
179cm / 74kg
06-2017
(24)
Ristic, Mihailo
31.10.1995.
Serbia
181cm / 76kg
-
(35)
Grujic, Marko
13.04.1996.
Serbia
191cm / 82kg
-
 
   
Napad:
 
   
(7)
Rakic, Djordje
31.10.1985.
Serbia
189cm / 82kg
06-2015
(84)
Despotovic, Djordje
04.03.1992.
Serbia
188cm / 80kg
-
(9)
Jovic, Luka
23.12.1997.
Serbia
181cm / 79kg
06-2016

Legenda: I - Broj, II - Prezime/Ime, III - Datum Rodjenja, IV - Nacionalnost, V - Visina/Tezina, VI - Ugovor

 


Amblem Kluba

Informacije
Godina Osnivanja: 1945
Predsednik: -
Generalni Sekretar:
Zvezdan Terzic
Trener:
Nenad Lalatovic
Adresa:
Ljutice Bogdana 1a, Beograd
Telefon:
+381 11 7672 060
Fax:
+381 11 7672 070
Kapacitet Stadiona:
51,755
Prosek Gledalaca:
20,605
Najveci Uspesi:
19 puta prvak Jugoslavije, 5 puta prvak Srbije & Crne Gore, 2 puta prvak Srbije, 12 puta pobednik kupa Jugoslavije, 9 puta pobednik kupa Srbije & Crne Gore, 3 puta pobednik kupa Srbije, pobednik kupa evropskih sampiona (1991/92), pobednik interkontinentalnog kupa (1991/92), polufinale kupa pobednika kupova (1975/76), finale kupa UEFA (1978/79).
Istorija
I
II
III
13/14
1.
I
12/13
2.
I
11/12
2.
I
10/11
2.
I
09/10
2.
I
08/09
3.
I
07/08
2.
I
06/07
1.
I
05/06
1.
I
04/05
2.
I

Legenda: I - Sezona, II - Mesto, III - Liga

Super Liga 2014/15